Zielona góra

 • Resident Broker Ubezpieczeniowy Sp. z o.o.

  O nas„Resident Broker Ubezpieczeniowy ” Spółka z ograniczonąodpowiedzialnością, do 7 października 2005 r. działająca pod nazwąRelpol Broker Sp. z o.o., została zawiązana aktem notarialnym wdniu 13 września 1999 r.Spółka zarejestrowana została w Sądzie Rejonowym w Zielonej Górze,VIII Wydziale Gospodarczym Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem0000000505 i legitymuje się zezwoleniem nr 665/99 PaństwowegoUrzędu Nadzoru Ubezpieczeń na prowadzenie działalności brokerskiejz zakresu ubezpieczeń z dnia 30 września 1999 r.
  Niepodległości 12/5 Zielona Góra
 • Dom Ubezpieczeniowy Szczepuła

  Jesteśmy podmiotem specjalizującym się w kompleksowej obsłudze w zakresie ubezpieczeń zarówno indywidualnych jak i dla firm oraz instytucji.W zależności od potrzeb naszych klientów proponujemy współpracę za pośrednictwem Agencji Ubezpieczeniowej lub Kancelarii Brokerskiej. W zakresie dochodzenia roszczeń odszkodowawczych współpracujemy z Europejską Kancelarią Brokerską Tomasz Szczepuła we Wrocławiu.Wieloletnie doświadczenie w branży ubezpieczeniowej gwarantuje naszym Klientom profesjonalną obsługę ubezpieczeniową na każdym jej etapie.
  ul. Przy Gazowni 28 Zielona Góra
 • Brokerskie Biuro Ubezpieczeń s.c. Michał Kulczyński, Paweł Błaszczyk

  Każde przedsięwzięcie biznesowe niesie w sobie ryzyko. Niezależnieod tego, czy dotyczy posiadanych aktywów, odpowiedzialnościcywilnej czy też transakcji finansowych, stanowi nieodłącznyelement działalności gospodarczej, wywierający bezpośredni wpływ najej wyniki. Wprowadzenie skutecznego systemu zarządzania ryzykiemstaje się zatem istotnym zadaniem każdej organizacji.Wdrożenie takiego systemu nie jest jednak proste. Nie może byćrównież działaniem doraźnym. Zarządzanie ryzykiem jest procesemwymagającym ciągłego dostosowywania się do ewoluujących warunkówprowadzonej działalności. Złożone otoczenie rynkowe, presjakonkurencji i coraz ściślejsza współzależność podmiotów znacznieutrudniają…
  ul. Chopina 9 Zielona Góra
Sprawdź jakie kody pocztowe są w Zielona Góra