Kancelaria Brokerska Marcin Mroziński

Kontakt email, www
Częstochowska 4/5 zobacz inne firmy z Częstochowska
80-180 Gdańsk , woj. Pomorskie

Świadczymy usługi brokerskie w zakresie ubezpieczeń. Broker ubezpieczeniowy to licencjonowany pośrednik, reprezentujący interesy klienta przed zakładami ubezpieczeń.

Szukamy najkorzystniejszych rozwiązań ubezpieczeniowych dla naszych klientów, rozmawiamy z wieloma zakładami ubezpieczeń, negocjujemy warunki umów ubezpieczenia i wysokość składek, pomagamy przy likwidacji szkód.

Do naszych klientów zaliczamy małe, średnie i duże firmy z różnych branż: produkcyjne, budowlane, projektowe, handlowe, spółdzielnie, wspólnoty mieszkaniowe i inne, a także osoby indywidualne.

 

Ubezpieczenia mienia

Ubezpieczenia robót budowlanych

Gwarancje ubezpieczeniowe

Ubezpieczenie na życie

Ubezpieczenie turystyczne

Ubezpieczenie transportowe

Specjalizacje:

  • Ubezpieczenia mienia
  • Ubezpieczenia robót budowlanych
  • Gwarancje ubezpieczeniowe
  • Ubezpieczenie na życie
  • Ubezpieczenie turystyczne
  • Ubezpieczenie transportowe

O nas

Nasza kancelaria świadczy usługi brokerskie w zakresie ubezpieczeń. Działa w oparciu o Zezwolenie Komisji Nadzoru Ubezpieczeń i Funduszy Emerytalnych (obecnie Komisja Nadzoru Finansowego).

Czynności brokerskie wykonywane przez nas są dla klienta nieodpłatne i polegają na negocjowaniu, zawieraniu i wykonywaniu umów ubezpieczenia. Jako broker reprezentujemy interesy klienta wobec zakładu ubezpieczeń, a nie odwrotnie, także w sprawach o odszkodowanie.

Posiadane doświadczenie pozwala na odpowiednie kształtowanie warunków umów ubezpieczenia i właściwego zakresu ochrony ubezpieczeniowej, uwzględniającej szczegółowe niestandardowe jej rozszerzenia. Specjalizujemy się w ubezpieczeniach mienia, kontraktów, odpowiedzialności cywilnej, finansowych i innych. Do swoich klientów zaliczamy m.in. firmy budowlane, projektowe, deweloperskie, produkcyjne, handlowe, spółdzielnie mieszkaniowe, zarządców nieruchomości, wspólnoty mieszkaniowe i inne, a także osoby indywidualne.